Półfinały Final Six Ligi Narodów online – 6 lipca (sobota)

Fani siatkówki czekają na pierwsze spotkania półfinałowe podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów kobiet. Owszem zabraknie Polek, ale można być pewnym, że emocji w tych konfrontacjach nie powinno zabraknąć.

Meczyki online za darmo na dzisiaj

Meczyki online za darmo na dzisiaj

Turcja – Brazylia:

Turczynki do tego pojedynku na pewno przystąpią w bardzo dobrych humorach, ponieważ wygrali pewnie swoje dwa spotkania w fazie grupowej, gdzie to ograły Chinki oraz Włoszki. Poza tym miały dzień przerwy, aby przygotować się do tego pojedynku.

Brazylijki warto jest podkreślić, że nic wybitnego nie pokazały w fazie grupowej – Final Six. Ponieważ już w pierwszym spotkaniu były bardzo blisko przegranej z Polkami. Jednak ostatecznie wygrały 3-2. W piątkowym pojedynku z Amerykanami nie miały tak naprawdę nic do powiedzenia i przegrały 3-1.

Warto jet odnotować, że trzy ostatnie spotkania wygrały Turczynki. Jednak dwa z tych pojedynków kończyły się po TB. W tym również ten podczas fazy grupowej Ligi Narodów.

darmowa kasa u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

USA – Chiiny meczyki online za darmo

Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytem stawiają Amerykanki w tym boju. Jednak nie ma się czemu dziwić ten zespół wygrał pewnie swoje dwa spotkania z Polską oraz Brazylią. Widać było spore rezerwy w grze Amerykanek. Jak zaczęły prezentować się na swoim poziomie to rywalki nie miały zbyt dużo do powiedzenia.

Chinki do tego turnieju przystąpiły w dosyć rezerwowym składzie. Azjatki były wymieniani jako faworyci do wygrania tego turnieju tym bardziej, że grają u siebie. Jednak i tak osiągnęły spory sukces awansując do półfinału w takim składzie. W pierwszy boju przegrały z Turcją, zaś w drugim boju okazały się lepsze od Włoszek.

Podczas spotkania w fazie grupowej wygrały Amerykanki 3-0 i to one prowadzą w rywalizacji pojedynków bezpośrednich.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Turcja – BrazyliaLiga Narodów09:00Oglądaj online!
USA – ChinyLiga Narodów13:30 Oglądaj online!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button