Memoriał Huberta Wagnera online za darmo – 2 sierpnia (piątek)

Przed nami druga kolejka zmagań podczas Memoriału Huberta Wagnera. Przed nami hit Polska vs Brazylia. Szukasz darmowych streamów na te wydarzenia? Zobacz, gdzie te skróty i bramki online.

Meczyki za darmo online na dzisiaj

Meczyki za darmo online na dzisiaj

Brazylia vs Polska

Polacy wczoraj okazali się lepsi od Serbów wygrywając 3-1. Niewątpliwie to był dobry pojedynek w wykonaniu naszego zespołu, ale trzeba powiedzieć, że były spore rezerwy w naszym zespole.

Brazylijczycy niewątpliwie będą chcieli zrewanżować się za ostatnie porażki z Polską podczas Finału Ligi Narodów. W pierwszym boju wygrali Biało – Czerwoni 3-2, zaś w walce o trzecie miejsce Polacy ograli Canarinhos 3-0.

Wczoraj ekipa z Ameryki wygrała zgodnie z planem z Finami 3-0.

Betfan bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Finlandia – Serbia

Finowie przegrali w czwartek z Brazylią 3-0. Jednak nie ma się czemu dziwić, bowiem rywal był zdecydowanie trudniejszy. Jednak nie da się ukryć, że Finowie podczas Memoriału Huberta Wagnera są najsłabszym zespołem.

Serbowie okazali się w pierwszym spotkaniu z Polakami 3-1. Nie był to zbyt mecz w wykonaniu tego zespołu i z pewnością będą chcieli zrewanżować się w tym boju. Możliwości potencjał mają znacznie większy od Finów i powinno to być widoczne na parkiecie.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Polska – Brazylia Memoriał H. Wagnera17:30Oglądaj!
Serbia – Finaldia Memoriał H. Wagnera 20:30 Oglądaj!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button