Meczyki na żywo w internecie za darmo. Liga białoruska online, m.in. Eniergietyk-BDU vs FC Mińsk – 5 kwietnia [niedziela]

Pierwsze niedziele spotkanie, jakie rozpocznie się w białoruskiej Wyszejszaja Liha będzie to derbowa rywalizacja pomiędzy zespołami Eniergietyk-BDU z FC Mińsk. Patrząc na mecze z poprzedniego sezonu to można być pewnym, że mocji w tym starciu nie zabraknie.

Streamy z ligi białoruskiej za darmo na żywo

Streamy z ligi białoruskiej za darmo na żywo

Natomiast o godzinie 17:00 zaplanowano rywalizację na obiekcie Stadium FC Minsk, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Isłaczu Mińsk z FK Słuck.

Eniergietyk-BDU – FC Mińsk

Obie drużyny zmagania w tym sezonie rozpoczęły udanie dla siebie. Zarówno drużyna Eniergietyk-BDU, ale i FC Mińsk mają komplet wygranych na swoim koncie.

Gospodarze tego starcia wygrywali w tym sezonie kolejno z BATE oraz Ruchem Brześć. Natomiast zespół FC Mińsk komplet punktów zdobywał z zespołem Biełszyna oraz Dynamo.

Jednak warto jest zwrócić uwagę na rezultaty dwóch ostatnich meczy pomiędzy tymi zespołami, w których to bramek nie brakowało. Pierwszy mecz minionego sezonu zakończył się remisem 3-3, zaś w rewanżu zdecydowanie lepsi byli piłkarze drużyny Eniergietyk-BDU wygrywając, aż 6-1.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS oferuje graczom 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Isłacz Mińsk – FK Słuck

Gospodarze sezon trzeba przyznać, ze rozpoczęli dla siebie udanie. Ekipa Isłaczu ma na swoim koncie komplet dwóch zwycięstwa. Jednak trzeba przyznać, że styl zwycięstw nie był do końca przekonująca. Bowiem pojedynki z Nioman Grodno oraz FK Smalawiczy kończyły się rezultatami 1-0.

Piłkarze Słucka natomiast zmagania rozpoczęli dla siebie bardzo udanie, ponieważ od pewnego zwycięstwa nad drużyną Sławija Mozyrz. Jednak natomiast już przed tygodniem, tak dobrze nie było, ponieważ zanotowali przegraną z Dynamo-Brześć.

Warto jest zaznaczyć, że żadne z pięciu ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami nie kończyło się remisem: dwukrotnie wygrywali gospodarze tego starcia, a także trzy razy komplet punktów udało się zdobyć przyjezdnym.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Eniergietyk-BDU – FC MińskWyszejszaja Liha14:30Oglądaj online
Isłacz Mińsk – FK SłuckWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button