Meczosy online w internecie. Meczyki bez opłat, m.in. Sławija Mozyrz vs FC Mińsk- 25 kwietnia [sobota]

Przed nami kolejne pojedynki w lidze białoruskiej w ramach szóstej kolejki. W najbliższą sobotę w pierwszym meczu we wspomnianym rozgrywkach dojdzie do rywalizacji pomiędzy zespołami Sławija Mozyrz z FC Mińsk. Pierwszy gwizdek tej potyczki zaplanowano na godz. 14:00.

Darmowe streamy meczy online

Darmowe streamy meczy online

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy zespołami Hardzieja z BATE. Obie te drużyny ten sezon rozpoczęły dosyć przeciętnie dla siebie. Jednak w ostatnich meczach regularnie punktują.

Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Trzeba przyznać, że obie te drużyny w ostatnich pojedynkach prezentowały się dosyć przeciętnie. Gospodarze do tego pojedynku przystąpią bez dwóch zwycięstw, w których to podzieli się punktami z Ruchem Brześć oraz przegrali z FC Mińsk. Trzeba jednak nadmienić, że ten zespół sfalsyfikowany jest na ósmej pozycji z dorobkiem siedmiu punktów.

Przyjezdni tej potyczki na swoim koncie mają jedno oczko mniej, co daje im dwunaste miejsce. Jednak trzeba podkreślić, że po udanym dla siebie początku zmagań. Podczas ostatnich starć nie prezentowali się zbyt solidną dyspozycją, ponieważ przegryzali mecze z zespołami Eniergietka, BATE oraz Ruchu Brześć.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS oferuje graczom 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

Hardzieja – BATE

Owszem drużyna Hardzieji wygrała trzy ostatnie spotkania. Jednak można śmiało powiedzieć, że styl w jakim to zrobili to najlepszych nie należał. Bowiem zwycięstwa skromne po jednej bramce z Biełszyną, Dynamo Mińsk oraz Eniergietyiem są tego najlepszym dowodem.

Z drugiej strony BATE, także sezon rozpoczęła bardzo przeciętnie. Jednak w każdym z trzech ostatncih starć punktowali i co istotne nie mieli zbyt łatwych rywali. Komplet punktów udawało im się wywalczyć w rywalizacji z Ruchem Brześć i FC Mińsk, zaś przed tygodniem zremisowali z Żodzino.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Sławija Mozyrz – FC MińskWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button