Mecz na żywo Świątek – Podoroska w internecie – 8 października [czwartek]

Już dzisiaj, tj. 8 października zostanie rozegrane spotkanie półfinałowe w French Open, w którym to meczu będziemy mogli obserwować naszą rodaczkę Igę Świątek. Rywalką Polki będzie Nadia Podoroska. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:00.

Darmowy stream meczu Świątek – Podoroska na żywo

Polka spisuje się póki co fantastycznie. Do jej gry nie można mieć żadnych zastrzeżeń i wygrywa regularnie swoje mecze i to bez straty seta. Mało tego. Rywalki mają ogromne problemy z nawiązaniem z nią walki.

Iga wygrywała każdy mecz i set bardzo pewnie. A trzeba powiedzieć, że od I rundy nie miała łatwych rywalek, ponieważ kolejno okazywała się lepsza od Vondrusovwej, Hsieh, Bouchard, Halep oraz Trevisan.

Kod bonusy w STS.

Podoroska póki co również jest jedną z rewelacji. W dodatku ta zawodniczka musiała przejść przez eliminacje, aby zatrać w turnieju głównym.

Jednak trzeba też podkreślić, ze ta zawodniczką nie wygrywała tak pewnie i przekonująco swoich pojedynków, co Iga. Chociaż trzeba też dodać, że w ćwierćfinale zagrała kapitalny pojedynek z Svitloną, gdzie swój mecz wygrała w dwóch setach.

Jak obejrzeć mecz Świątek – Podoroska online bez żadnych opłat i reklam?

2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym