Liga Narodów mężczyzn i Mistrzostwa Świata kobiet online za darmo – 14 czerwca (piątek)

Po trzech dniach związanych z Ligą Narodów kobiet w siatkówkowe czas teraz na rozgrywki mężczyzn, którzy rozegrają turniej w Iranie. A poza tym czekają nas pojedynki podczas Mistrzostw Świata kobiet w piłce nożnej. Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć te konfrontacje.

Darmowe meczyki online za darmo

Darmowe meczyki online za darmo

Liga Narodów online:

Przed nami niezwykle ciekawy pojedynek podczas Ligi Narodów, w którym można być pewnym, że emocji nie zabraknie. Ponieważ dojdzie do kilku ciekawych pojedynków jak chociażby Iran vs Kanada czy też Argentyna vs USA.

Polska – Rosja

Rosjanie do tego pojedynku przystąpią jako nieznaczni faworyci, którzy maja bilans pięciu wygranych i jednej porażki. Lecz można być pewnym, ze podopieczni Heynena łatwo skóry nie sprzedadzą i będą walczyć o korzystny dla siebie. Zapowiada się niewątpliwie bardzo emocjonujący pojedynek już od pierwszej piłki.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Totolotek

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet:

Pierwsze piątkowe spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy Japonią, a Szkocją. Azjatki w pierwszym pojedynki zremisowały z Argentyną 0-0, zaś Szkotki przegrały z Anglią 2-1.

Włoszki nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem swojego pojedynku z Jamajką. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża i powinno to być widoczne podczas tej potyczki.

Ostatnie pogodynek to konfrontacja pomiędzy Anglią, a Argentyną. Po pierwszej serii spotkań na pewno nastoje są znacznie lepsze w zespole z Anglii, które to pokonały Szkotki 2-1, zaś reprezentacja Argentyny zremisowała z Japonia 0-0.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Liga Narodów – mężczyznsitkówkaod 13:00Oglądaj!
Polska – Rosjasiatkówka13:00 Oglądaj!
Mistrzostwa Świata kobietpiłka nożnaod 18:00 Oglądaj!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button