Liga Białoruska – Wyszejszaja Liha. Streamy online za darmo, m.in. FC Mińsk vs BATE – 12 kwietnia [niedziela]

Czas na kolejne pojedynki w lidze białoruskiej. Pierwszy pojedynek, jaki będzie miał miejsce w niedzielę 12 kwietnia zostanie rozegrany na Stadionie Torpedo w Mińsku, w którym to dojdzie do rywalizacji pomiędzy ekipa FC Mińsk z BATE.

Wyszejszaja Liha. Darmowe streamy online w internecie

Wyszejszaja Liha. Darmowe streamy online w internecie

W kolejnym dzsiejszym meczu powalczą o punkty ekipy FK Smalawiczy z Szachcior Soligorsk. Goście może nie znajdują się w swojej najlepszje dyspozycji, ale mają mozliwości na wygraną w tym meczu.

FC Mińsk – BATE

Po trzech seriach spotkań na pewno lepsze nastroje panują w zespole gospodarzy. Bowiem drużyna FC Mińsk sklasyfikowana jest na piątej pozycji mając sześć punktów. Udało się tej drużynie zdobyć punkty w rywalizacji z Białszyną oraz Dynamo Mińsk, gdzie t wygrywali swoje mecze. Przed tygodniem zatrzymała ich dopiero ekipa Eniergetyk.

BATE jest to główny faworyt do zdobycia tytułu Mistrza Białorusi,, a ta ekipa obecnie sklasyfikowana jest na dwunastej pozycji z dorobkiem trzech punktów. Piłkarze z Borisova zdobyli je w dodatku przed tygodniem, gdzie to pokonali Ruch Brześć. We wcześniejszych dwóch potyczkach musieli uznać wyższość zespołów Sławija Mozyrz i Eniergetyk.

nowy bonus w sts bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS oferuje graczom 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym

FK Smalawiczy – Szachcior Soligorsk

Czas na czwarte spotkanie bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami. Obecnie stan rywalizacji zdecydowanie przemawia za ekipą FK Smalawicz, którzy wygrali wszystkie starcia. W dodatku nie stracili w niej żadnej bramki.

Początek sezonu w wykonaniu gospodarzy na pewno nie jest najlepszy. Fakt, że udało im się zdobyć do tej pory jeden punkty jest tego chyba najlepszym dowodem. Sezon rozpoczęli od remisu z Dynami Brześć, ale w kolejnych starciach już przegrywali z swoimi rywali. Kolejno z Isłacz Mińsk oraz FK Witebsk.

Goście tego starcia niewątpliwie są mocniejszą drużyną. Jednak początek tego sezonu nie jest zbyt udany dla nich również. Bowiem na pewno stać ich jest na dużo więcej co osiągnęli do tej pory. A ich obecny bilans wynosi po jednej wygranej, przegranej oraz remisie.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FC Mińsk – BATEWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
FK Smalawiczy – Szachcior SoligorskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button