Kwalifikacje Mistrzostw Europy: meczyki na żywo m.in. Czechy vs Anglia – 11 października (piątek)

W piątek czekają nas kolejne spotkania podczas eliminacji Mistrzostw Europy. Jedno z ciekawych pojedynków to na pewno rywalizacja pomiędzy Czechami z Anglikami.

Eliminacje Mistrzostw Europy: darmowe streamy online

Eliminacje Mistrzostw Europy: darmowe streamy online

Poza tym dojdzie jeszcze do takich rywalizacji jak chociażby Ukraina vs Litwa czy też Turcja vs Albania. Szukasz darmowych streamów na te pojedynki? Zobacz, gdzie można je znaleźć za darmo.

Czechy – Anglia

Anglicy zgodnie z przewidywaniami są na dobrej drodze, żeby wywalczyć sobie awans na Mistrzostwa Europy 2020. Obecnie zajmuję pierwsze miejsce co daje im przewagę trzech punktów nad drugim zespołem. Jednak nie można zapominać, że Wyspiarze mają jedno spotkanie zaległe do rozegrania.

Czesi dobrze wiedzą, że czeka ich bardzo trudne spotkanie. Na pewno pamiętają jeszcze pierwszy pojedynek, gdzie przegrali 5-0 z Anglikami. To wszystko sprawia, że nasi południowi sąsiedzi do tego pojedynku przystąpią defensywnie.

betclic kod promocyjny

Ukraina – Litwa

Ukraińcy można powiedzieć, że zaskakują podczas tych eliminacji. Obecnie są liderami grupy B z dorobkiem trzynastu punktów. Ukraińcy mają już pięć oczek przewagi nad drugim zespołem.

Kompletu punktów podczas piątkowego spotkania nie powinni mieć, żeby zdobyć. Litwini do tej pory zdobyli zaledwie jeden punkt. Pierwszy pojedynek zakończyło się pewną wygraną Ukraińców 3-0 i spotkanie rewanżowe powinno przebiega pod dyktando naszych sąsiadów.

Turcja – Albania

Turcy można powiedzieć, że są sporym zaskoczeniem, ponieważ obecnie zajmują pierwsze miejsce w grupie H wyprzedzają, m.in. Francję.

Albania jak punktuje to przede wszystkim na własnym obiekcie, gdzie to ta ekip pokonywała Islandię oraz Mołdawię.

Pierwsze spotkanie pomiędzy Turcją, a Albanią zakończyło się wygraną tych pierwszych 2-0 i to właśnie piątkowy pojedynek powinien być rozgrywany pod ich tempo.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Czechy – AngliaEliminacje Mistrzostw Europy20:45Oglądaj online!
Ukraina – Litwa Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj online!
Turcja – Albania Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj online!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button