Kiedy mecz Hurkacz – Tsistipas? – 1 kwietnia

Na czwartek 1 kwietnia zaplanowano spotkania pierwszej rundy turnieju ATP w Miami. Jedno z tych starć będzie to pojedynek pomiędzy Hubertem Hurkaczem z Stefansem Tsistsipasem. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00.

Darmowy stream meczu Hurkacz – Tsistipas

Darmowy stream meczu Hurkacz – Tsistipas

Warto na samym wstępie dodać, że będzie to już dziewiąty pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami. Bilans spotkań bezpośrednich zdecydowanie przemawia za Grekiem, bo wynosi on 7-1.

Jeśli idzie o pozycję w rankingu ATP to ona również wyraźnie przemawia za Grekiem. Zajmuje on piątą pozycję, zaś Polak sklasyfikowany jest na trzydziestej siódmej pozycji. Dodać trzeba również fakt, że na hardzie obaj zawodnicy notują najlepsze wyniki w swojej karierze.

Hurkacz trzeba powiedzieć, że sprawił już dwie spore niespodzianki podczas tego turnieju. Bowiem o ile jeszcze do rywalizacji z Kudlą przystąpił, jako faworyt. Do już w kolejnych starciach był skazany na porażkę. Jednak niespodziewanie ogrywał takich zawodników, jak Shapovalov oraz Raonic.

Kod bonusy w STS 2021 za darmo

Tsitsipas natomiast do każdego swojego spotkania przystępował, jako zdecydowany faworyt. Jednak o ile jeszcze w pierwszej rundzie z Dzumhurem wygrywał dosyć pewnie swoje spotkanie. To już w kolejnych rywalizacjach z Nihikorim oraz Sonego nie były to już tak jednoznaczne zwycięstwa. W dodatku z tym Japończykiem stracił jednego seta.

Jak obejrzeć mecz Hurkacz – Tsistipas online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Hurkacz – Tsistipas online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Hurkacz – TsistipasTenis19:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button