Gdzie transmisja meczu KSW 64 na żywo w internecie – 23 października (Sobota)

Już dzisiejszego wieczoru, tj. 23 października w Łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64 początek tego wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Trzeba powiedzieć, że nie zabraknie dzisiaj na pewno pasjonujących pojedynków. Karta walk wygląda bardzo atrakcyjnie to wszystko sprawia, że emocji tutaj na pewno nie powinno brakować.

Darmowy stream KSW 64 w internecie

Darmowy stream KSW 64 w internecie

Bramka wieczoru będzie to rywalizacja pomiędzy broniącym tytułu Sebastianem Przybyszem z Bruno Santosem. Polak po raz pierwszy będzie bronił pasa. Podczas rywalizacji o pas Seba pokonał Anuta Racicia. Była to niezwykle emocjonująca walka. I dzisiaj niewątpliwie powinno być podobne starcie. Dla Santosa będzie to druga walka po zdobycie mistrzowskiego tytułu.

Kolejne niewątpliwie ciekawe starcia to walka pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim z Serigne Ousmane Dia. Jak dobrze wiadomo do tej rywalizacji miało dojść na początku roku, ale nie doszło do tego starcia, bowiem tuż przed walką „Bombardier” znalazł się w szpitalu.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Już można powiedzieć, że się przyczailiśmy do tego, aby podczas gali KSW dochodziło do starć kobiet. I dzisiaj taka również będzie miała miejsce. Sylwia Juśkiewicz zmierzy się z Karoliną Owczarz. Karolina ma za sobą już pięć walk. Na pewno łatwego zadania nie będzie miała dziennikarka Polsatu, ponieważ zmierzy się z Sylwią Juśkiewicz, która jest bardziej doświadczoną zawodniczką. Smaczku tej walce dodaje fakt, że obie zawodniczki pochodzą z Łodzi, a właśnie w tym mieście będzie miała miejsce gala KSW 64.

Jak obejrzeć mecz   KSW 64   online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.eFortuna.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu KSW 64 online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 20 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
KSW 64MMA20:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button