Gdzie transmisja meczu Golubic – Światek online? – 25 marca (piątek)

Jedno z dzisiejszych spotkań podczas turnieju Pań w Miami będzie to konfrontacja, w której po przeciwnych stronach siatki pojawią się Iga Światek i Viktoria Golubić. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 23:30.

Mecz Golubic – Światek na żywo w internecie za darmo

Mecz Golubic – Światek na żywo w internecie za darmo

Bukmacherzy w roli faworytki tego spotkania widzą Polkę. I nie ma sie czemu tak naprawdę dziwić. Iga znajduje się w kapitalnej dyspozycji i powinna dosyć pewnie wygrać ten mecz.

Bilans spotkań bezpośrednich wynosi 1-2 na korzyść Igi. Warto jest również dodać, że Polka będzie miała przewagę psychiczną nad rywalką. Bowiem obie zawodniczki grały ze sobą blisko miesiąc temu wówczas 2:1 okazała się lepsza Świątek.

Dodać trzeba, że również Iga idzie, jak burza. Wygrywa regularnie swoje mecze. Do dzisiejszego meczu przystąpi na pewno w rewelacyjnym nastroju. Po pierwsze Bart (lidera rankingu) zrezygnowała z tenisa. To wszystko wskazuje, ze Polka awansuje na pierwsze miejsce.

Nowy kod promocyjny w Fuksiarz –>> BETONLINE

Poza tym w ostatnich tygodniach nie można zatrzymać Igi, która wygrywa mecz za meczem. Obecnie jest nie pokonana od jedenastu spotkań, gdzie wygrywała w tym czasie dwa turnieje w Doha i Indian Wells.

Golubic tak dobrych wyników nie notuje. Prezentuje się zdecydowanie słabiej. Jedyny występ, na który zasługuje na pochwałę to wygrała wygrana w Indian Wells, gdzie doszła do czwartej rundy. We wcześniejszych swoich występach odpadała bardzo szybko.

Jak obejrzeć mecz Golubic – Światek online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.eFortuna.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Golubic – Światek online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 20 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Golubic – ŚwiatekWTA Miami23:55Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button