Gdzie transmisja KSW 63 za darmo w internecie? – 4 września

Już dzisiejszego wieczoru, tj. 4 września odbędzie się gala 63 KSW. Niewątpliwie emocji, jak podczas każdego tego wydarzenia nie będzie brakować. I śmiem twierdzić, ze dzisiaj bezie podobnie. Początek tej imprezy zaplanowano na godzinę 20:00.

Darmowy stream KSW 63 w internecie na żywo

Darmowy stream KSW 63 w internecie na żywo

W walce wieczoru o pas mistrzowski zmierzą się ze sobą Robert Solić z Patrikiem Kinclem. Ten pierwszy będzie bronił pasa i jest on niewątpliwie faworytem tego spotkania. Chociaż trzeba powiedzieć, że Kinclowi nie można na pewno odbierać żadnych szans. Bowiem posiada spore doświadczenie i umiejętności.

Warto jest dodać, ze ciekawe zapowiada się chociażby starcie pomiędzy Antiuna Racicia z Jakubem Wikłaczem. Jest spora szansa, że zwycięzca tej walki otrzyma prawo walki o pas Mistrzowski w kategorii koguciej. Warto jest zaznaczyć, że naprzeciw siebie staje dwóch świetnych zapaśników, to pojedynek będzie toczył się w stójce.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji; BETONLINE

Kolejne ciekawe starcie to niewątpliwie rywalizacja pomiędzy Damianem Janikowim z Pawłem Pawlakiem. Można powiedzieć, że większe doświadczenie ma ten drugi zawodnik, który ma za sobą udane walki w Babilon MMA. Do tego swojego czasu walczył również w UFC. Atutem Damiana niewątpliwie jest fakt, że ma za sobą walki w zapasach.

Jak obejrzeć mecz KSW 63 online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.eFortuna.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz KSW 63 online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 20 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
KSW 63MMAod 20:00Oglądaj online

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button