Finały Final Six online za darmo, m.in. Polska – Brazylia -14/15 lipca

Przed nami decydujące spotkania w Lidze Narodów. W niedzielny wieczór naszego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy Polską,a Brazylią o trzecie miejsce, zaś w nocy czeka nas konfrontacja o złoto, gdzie to zmierzą się Rosjanie z Amerykanami. Szukasz darmowych streamów? Te mecze moze obejrzeć za darmo online!

Darmowe meczyki online na dzisiaj za darmo

Darmowe meczyki online na dzisiaj za darmo

Polska – Brazylia

Obie te drużyny grały ze sobą w fazie grupowej Final Six siatkarzy. Wówczas sensacyjnie wygrali Polacy 3-2. Trzeba przyznać, ze nikt nie stawiał na nasz zespół w tym turnieju. Z tego względu, że Heynen do Chicago wybrał się rezerwowym składem. Mimo to Polacy zagrali solidne z Brazylią i Iranem. Wczoraj z Rosją już tak kolorowo nie było, gdzie nasz zespół popełniał proste błędy.

Brazylijczycy natomiast do tego pojedynku przystąpią w niezbyt dobrych humorach. Byli wskazywani jako główni faworyci do wygrania Ligi Narodów, a w najlepszych przypadku zdobędą brązowy medal. Nie można jednak zapominać, że drużyna Canarinhos wszystkie cztery spotkania kończyła po pięciosetowych bataliach! To wszystko sprawia, że mogą tutaj odczuwać trudy tego turnieju.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Totolotek

USA – Rosja

Amerykanie niewątpliwie liczą na wygraną. Tym bardziej, że ten turniej rozgrywają na własnej ziemi. Możliwości, potencjał ku temu mają. Muszą to jedynie potwierdzić na parkiecie. Również gra tego zespołu jest bardziej przekonująca niż Rosjan.

Rosjanie wczoraj pokonali pokonali Polaków, ale w żadnym wypadku nie porywali swoją grą. Sborna można powiedzieć, że wygrała dzięki słabszej gry Biało – Czerwonych. Obie ekipy grały już podczas tego turnieju. Wówczas wygrali Amerykanie 3-0. Jednak nie można zbytnio opierać się na tamtym boju, bowiem Rosjanie grali tak, aby nie trafił na Brazylię.

Amerykanie podczas tego pojedynku będą mieli za sobą kibiców, którzy powinni pomóc w odniesieniu zwycięstwa.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Polska – BrazyliaFinal Six22:00Oglądaj online!
Rosja – USAFinal Six01:00 Oglądaj online!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button