Eliminacje Mistrzów Świata na żywo. Darmowe streamy meczów – 27 marca

Już w najbliższą sobotę, tj. 27 marca zostaną rozegrane pierwsze mecze drugiej kolejki kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022. Jedno z bardziej ciekawych spotkań, jakie będą miały miejsce w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy Serbią z Portugalia.

Darmowe transmisje meczów kwalifikacji do Mistrzostw Świata

Darmowe transmisje meczów kwalifikacji do Mistrzostw Świata

Chociaż trzeba powiedzieć, że dosyć ciekawie zapowiada się rywalizacja na Sinobo Stadium w Pradze, a tam Czesi zmierzą się z Belgami. Oba mecze zaplanowano na godzinę 20:45.

Serbia – Portugalia

Śmiało można powiedzieć, że Serbowie z Portugalczycy będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie A. Bowiem oba zespoły nad pozostałymi ekipami mają sporą przewagę.

Dodać trzeba, że wymienione reprezentacje w pierwszych meczach zanotowały wygrane. Gospodarze dzisiejszego meczu pokonali Irlandię, zaś Portugalczycy Azerbejdżan.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN bez wpłaty

Czechy – Belgia

Nie da się ukryć tego, ze to właśnie Belgowie są mocniejszą ekipą od swoich rywali, którzy obecnie przewyższają swoich rywali i to bardzo wyraźnie. Z drugiej strony Czesi na pewno nie mają tak mocnych piłkarzy w swoich szeregach, ale jako całość są niezwykle groźną ekipą.

Oba zespoły do tej rywalizacji można powiedzieć, że przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ w czwartek zanotowały wygrane. Czesi pokonali Estonię 6-2, zaś Belgowie okazali się lepsi od Walii.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Serbia – PortugaliaKwal. MŚ20:45Oglądaj online
Czechy – BelgiaKwal. MŚ20:45Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button