Eliminacje Mistrzostw Europy na żywo online – 10 września (poniedziałek)

We wtorek 10 września zostaną rozegrane kolejne pojedynki podczas eliminacji do Mistrzostw Europy. Przed nami takie konfrontacje jak, m.in. Anglia vs Kosowo, czy też Francja vs Andora.

Kwalifikacje Mistrzostw Europy na żywo

Kwalifikacje Mistrzostw Europy na żywo

Szukasz darmowych streamów na zbliżające się pojedynki? Zobacz, gdzie wpłynie legalnie i to na żywo obejrzysz wtorkowe konfrontacje.

Anglia – Kosowo

Wyspiarze póki co zajmują pierwsze miejsce w grupie A z kompletem punktów. Anglicy wygrywali kolejno wygrywali spotkania z Czechami, Czarnogórą oraz Bułgarią. Jednak jeszcze bardziej okazale wygląda bilans bramkowy, który wynosi 14-1.

Kosowo nadzwyczajny sobie dobrze radzi. Obecnie ten zespól ma osiem punktów na swoim koncie. Udało im się zremisować z z Bułgarią i Czarnogórą, a także pokonali w rewanżu Bułgarię, zaś kilku dni temu okazali się lepsi od Czechów wygrywając 2-1.

Nie da się ukryć, ze ten mecz będzie rozgrywany pod dyktando gospodarzy, którzy są zdecydowanie mocniejszym zespołem.

Najnowszy pakiet powitalny BetClick. Cashback do 500 PLN

Francja – Andora

Mistrzostwie Świata są na dobrej drodze, żeby zdobyć kolejne trzy punkty pod eliminacji do Mistrzostw Świata. Trójkolorowi we wtorek zagrają z Andorą, czyli z najsłabszym zespołem w grupie H.

Sytuacja w grupie H jest bardzo ciekawa, ponieważ trzy zespoły mają po dwanaście punktów. Oprócz Francuzów taki sam bilans punkty mają Turcy oraz Islandczycy. Trójkolorowi jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zajmują pierwsze miejsce. I z pewnością teraz mają dobrą okazje do poprania bilansu bramkowego.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Anglia – KosowoEliminacje Mistrzostw Europy20:45Oglądaj na żywo!
Francja – Andora Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj na żywo!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button