Eliminacje Mistrzostw Europy: Darmowe streamy online, m.in. Francja vs Mołdawia – 14 listopada (czwartek)

W czwartek 14 listopada rozpocznie się już przedostania seria spotkań podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2019. Jedno z ciekawych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy Czechami, a Kosowem, gdzie to obie drużyny walczą o bezpośredni awans do Mistrzostw Europy.

Meczosy za darmo online z Kwalfikacji Mistrzostw Europy

Meczosy za darmo online z Kwalfikacji Mistrzostw Europy

Poza tym aktualni Mistrzostwie Świata – Francuzi zmierzą się z Mołdawią, zaś Serbowie zmierzą się z Luksemburgiem. Zobacz, gdzie za darmo można obejrzeć te mecze.

Czechy – Kosowo

Czesi obecnie zajmują drugie miejsce w grupie A z dorobkiem dwunastu punktów. Obecna pozycja daje im bezpośredni bilet na EURO 2020, ale do tego pojedynku przystąpią mając zaledwie jeden punkt na trzecim zespołem.

Ta tej lokacie co ciekawe sklasyfikowana jest drużyna Kosowa. Obie drużyny znajdują się w bardzo dobrych humorach po ostatnich swoich meczach i na pewno tutaj będą chciały potwierdzić swoją dobrą sytuację.

Nasi południowi sąsiedzi z pewnością będą chcieli zrewanżować się za pierwszy mecz, gdzie na wyjeździe przegrali 2-1.

Francja – Mołdawia

Nie da się ukryć, że mecz to będzie to jednej bramki. Francuzi walczą o wygranie zmagań w grupie H. Gospodarze pod każdym względem przewyższają swoich rywali minimum o dwie klasy.

Mołdawia wraz z Andorą dostarczają punkty każdej drużynie. Goście tego spotkania do tej pory strzeliły zaledwie jedną bramkę, zaś aż dwadzieścia dwie stracili.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Trójkolorowych 4-1.

Bonus bez wpłaty od STS

Portugalia – Litwa

Portugalia cały czas nie może być pewna awansu na Mistrzostwa Europy 2020. Obecnie zajmują drugie miejsce w grupie B mając zaledwie jeden punkt przewagi nad trzecim zespołem.

Podopieczni Santosa mają łatwego rywala przynajmniej na papierze, żeby sięgnąć po wygraną. Bowiem Litwa obecnie jest to najsłabsza drużyna w grupie B, która jeszcze nie zanotowała żadnej wygranej.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Czechy – KosowoEliminacje Mistrzostw Europy20:45Oglądaj online!
Francja – Mołdawia Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj online!
Portugalia – Litwa Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj online!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button