Eliminacje Ligi Europy. III runda rewanże. Darmowe streamy – 15 sierpnia (czwartek)

Czwartek 15 sierpnia będzie stał pod dyktatem spotkań rewanżowych trzeciej rundy eliminacji do Ligi Europy. Przed nami spotkania takich ekip jak chociażby PSV vs Haugesnd czy też Braga vs Brondby. Zobacz, gdzie w pełni za darmo ten pojedynek możesz obejrzeć online.

Darmowe meczyki na eliminacje Ligi Europy

PSV – Haugesund

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się skromną wygraną Holendrów 1-0. Jednak to PSV nie da się ukryć, że jest zdecydowanie lepszym i mocniejszym zespołem. Do tego Holendrzy niewątpliwie są bardziej doświadczonym zespołem.

Nie da się ukryć, że piłkarze PSV grając teraz na własnym obiekcie będą chcieli wykorzystać atut gry u siebie i tym samym powinni grać ofensywnie, czyli najlepiej jak potrafią. Norwegowie z drugiej strony muszą odrabiać straty z pierwszego pojedynku to wszystko sprawia, że nieco więcej wolnego miejsca powinno być dla gospodarzy.

Betfan bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Braga – Brondby

Braga był faworytem tej pary jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Jednak chyba mało kto się spodziewał się, że ten zespół będzie wstanie wygrać tak przekonująco już pierwszy mecz. Bowiem rywalizacja w Danii zakończyła się wynikiem 4-2 dla Portugalczyków.

Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że Braga jest to drużyna własnego boiska. Ten zespół spisuje się kapitalnie przede wszystkim na własnym obiekcie. Patrząc na to, że piłkarze Brondby od pierwszej minuty będą musieli zaatakować bramkę rywala myśląc o awansie to wszystko wskazuje, że Braga po raz kolejny wygra.

Warto jesr podkreślić, że od pierwszej minuty w zespole gości z pewnością zagra Wilczek.

Wolves – Pyunik

Nie da się ukryć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Pokazał to pierwszy pojedynek, gdzie zespół z Anglii wygrał 4-0. Patrząc na to, że Wolves gra teraz przed własną publicznością z pewnością od pierwszej minuty powinien zacząć atakować bramkę rywala.

Z pewnością będzie to mecz to jednej bramki, ponieważ piłkarze Pyunik z pewnością skupią się na defensywie i będą chcieli bronić dostępu do swojej bramki.