Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Bukmacher BetClic oferuje najnowszy pakiet promocyjny nowym graczom, w którym to zmniejsza ryzyko przegranej. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot stawki!

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Warto jest wiedzieć, że już bukmacher BetClic działa w Polsce legalnie, więc granie u tego operatora jest zgodne z polskim prawem i nie ma żadnych konsekwencji za grę.

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy najpierw dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Proces jest prosty i nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy wpisać podstawowe dane.

Należy jednak pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny „KOD500” to upoważnia do skorzystania z Cashbacka. Cashback jest to zwrot stawki za przegrany kupon.

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Następnie trzeba dokonać rejestracji konta, po czym trzeba zagrać kupon. Operator dopuszcza obstawienie wszystkich dyscyplin z oferty.

Zwrot stawki trafi automatycznie na konto gracza o ile okaże się, że zawarty kupon został rozliczony jako przegrany. Maksymalnie można otrzymać 500PLN.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu zagranego po rejestracji konta.

BetClic TV i aplikacja mobilna bukmachera BetClic:

Bukmacher poza ciekawą oferta bukmacherską dla swoich graczy oferuje również BetClic TV, w której to można legalnie oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat.

Poza tym gracze mogą już korzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera, która jest do pobrania ze strony internatowej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button