Darmowy bonus na start do 1000 PLN u bukmachera BetClic!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic to jest dobra okazja, żeby je założyć. Po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty można otrzymać darmowy bonus w wysokości do 1000 PLN.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który jeszcze nie dokonał rejestracji konta u legalnego polskiego bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracja nowego konta. Należy to zrobić online na stornie bukmachera BetClic. Proces nie jest w żadnym wypadku skomplikowany i nie zajmie zbyt dużo czasu.

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty. Bukmacher w zamian przyzna równowartość pierwszego depozytu,np. przy wpłacie za 500 PLN druga taka sama kwota trafi na konto gracza. Maksymalnie można otrzymać od tego operatora bonus do 1000 PLN.

Bonus trafi na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu depozytu. Otrzymane środki będzie można od razy wykorzystać na zakłady bukmacherskie. To sprawia, że nie trzeba dokonywać odblokowania bonusu.

Jednak warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Darmowy bonus za rejestrację od bukmachera Totolotek

BetClic legalny bukmacher w Polsce. Oferta dla graczy:

Bukmacher sam zapowiada, że oferta będzie regularnie powiększana jak i promocje i bonusy graczom. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ ten operator dopiero rozpoczyna swoją działalność.

Jednak już po rejestracji wszyscy użytkownicy tego operatora mogą korzystać z BetClic TV, gdzie w pełni legalnie mogą leganie oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button