Wtorek w piłce nożnej przede wszystkim będzie stał pod dyktandem spotkań Pucharowych, gdzie todojdzie do spotkań w Pucharze Francji, Hiszpanii, Grecji oraz Holandii. A do tego czekają nas pierwsze spotkania ćwierćfinałowe w Australian Open.

Pucharowy wtorek w piłce nożnej

Wtorek w piłce nożnej będzie stał pod dyktandem spotkań Pucharowych. Ponieważ czekają nas spotkania w Pucharze Francji, Hiszpanii, Grecji oraz Holandii.

We Francji swoje spotkanie rozegra m.in. Monaco z Kamilem Glikiem w składzie. Nie da się ukryć, że ciężko wskazać jest tutaj faworyta. Można powiedzieć, że każdy scenariusz jest możliwy w tym pojedynku.

Jedyne spotkanie w Pucharze Króla to konfrontacja pomiędzy Getafe, a Valencią. Gospodarze tego boju w ostatnich meczach prezentowali się solidnie i sięgali po wygrane. Valencia natomiast do tego pojedynku przystąpi po wygranych z Gijon oraz Celtą Vigo.

Ćwierćfinały w Australian Open

We wtorek rozpoczną się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe podczas Australian Open. U Panów dojdzie do pojedynków pomiędzy Bautistą z Tsispasem, a także Nadal zmierzy się z Tiafoe.

U kobiet natomiast dojdzie do pojedynków pomiędzy Pawluczenkową z Collins oraz Kvtovą z Barty.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Australian Open 2019 Tenis Cały dzień Oglądaj!!
Alkmaar-Vitese Puchar Holandii 20:45 Oglądaj!!
Monaco-Metz Puchar Francji 21:00 Oglądaj!!
Valencia-Getafe Puchar Króla 21:30 Oglądaj!!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3 x 777 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl