Darmowe streamy na wtorek – 26 marca

We wtorek zostaną rozegrane ostatnie spotkania drugiej rundy spotkań eliminacyjnych w Mistrzostwach Europy. 26 marca o trzy punkty powalczą chociażby takie zespoły jak Hiszpania, Dania czy Włochy. Zobacz, gdzie można za darmo obejrzeć te spotkania.

Darmowe mecze, streamy, transmisje online

Darmowe mecze, streamy, transmisje online

Malta – Hiszpania

Hiszpanie przystąpią jako zdecydowani faworyci do pojedynku z Maltą, a tak naprawdę jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwarta. Podopieczni Valvedre w pierwszej kolejce okazali się lepsi od Norwegów 2-1. Chociaż wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie Hiszpanie przeważali od pierwszej do ostatniej minuty.

Malta owszem rozpoczęła eliminacje od wygranej, ale okazali się lepsi od Wysp Owczych. Jednak sami dobrze wiedzą jak ciężkie zadanie czeka ich w tym boju, gdzie od pierwszej minuty z pewnością będą się bronić. A można powiedzieć, że ciężko znaleźć jakiś plus przemawiający za ty zespołem.

Szwajcaria – Dania

Nie da się ukryć, że jest to chyba najciekawsze wtorkowe spotkanie w eliminacjach EURO 2020. Szwajcarzy w pierwszy spotkaniu nie mieli żadnych problemów z wygraną z Gruzją, gdzie zwyciężyli 2-0. Jednak trzeba podkreślić, że podopieczni Petkovica byli znacznie lepszym zespołem od swoich rywali, gdzie stworzyli dużą ilość sytuacji bramkowych.

Duńczycy natomiast rozpoczynają dopiero przygodę z eliminacjami, ponieważ w pierwszej kolejce ten zespół pauzował. O możliwościach drużyny ze Skandynawii mogliśmy się przekonać podczas eliminacji do Mundialu 2018, gdzie Duńczycy rywalizowali z Polską. Podopieczni Hareide są niezwykle groźnym zespołem w ofensywie, gdzie strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielką łatwością.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Włochy – Liechtenstein

Włosi do tego spotkania przystąpią jako zdecydowani faworyci i trudno jest uwierzyć w inny wynik niż zwycięstwo tego zespołu. Wszystkie możliwości mają za sobą tylko muszą potwierdzić to na boisku. A sytuacji bramkowych na pewno stworzą sobie dużą ilość.

Liechtenstein to zespół półamatorski. I ciężko jest uwierzyć, żeby ten zespół był wstanie nawiązać walkę z Włochami.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Malta – Hiszpania Kwalifikacje EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Szwajcaria – Dania Kwalifikacje EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Włochy Liechtenstein Kwalifikacje EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button