Darmowe czwartkowe spotkania on – line (17 stycznia)

Czwartek 16 stycznia można powiedzieć będzie stał pod emocjami przede wszystkim w Australian Open oraz Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej. Transmisje tych spotkań będzie można obejrzeć za darmo.

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej online

Emocji w piłce ręcznej w czwartek nie zabraknie. Ponieważ zostanie rozegrane, aż dwanaście pojedynków w rundzie wstępnej Mistrzostw Świata. Swoje spotkania rozegrają, m.in. Dania oraz Francja, którzy są głównymi faworytami do zdobycia Mistrzostwa. Obie reprezentacje nie powinny mieć żadnych problemów w swoich czwartkowych potyczkach i pewnie powinni wygrać te swoje mecze.

Darmowe transmisje Australian Open

Przed nami kolejny dzień i pełno emocji związanych z Australian Open. Mieliśmy już kilka niespodzianek podczas tego turnieju. U Panów jedno ciekawych czwartkowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Wawrinką, a Raonicem. Zwrotów akcji i długiego pojedynku można się spodziewać w pojedynku Foginniego z Mayerem oraz Chungiem z Herbertem.

U Pań czekamy na pewno na występ Świątek, która zagra z Giorgi. Młoda Polka wygrała pierwszy swój mecz w seniorskim Wielkim Szlemie. Jednak Igę czeka niezwykle trudne zadanie. Ponieważ przyjdzie jej zagrać z Giorgi, gdzie faworytką jest Włoszka.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Australian Open 2019 Tenis Cały dzień Oglądaj!!
Mś w piłce ręcznej Piłka ręczna Cały dzień Oglądaj!!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Bonus 500 PLN bez obrotu(kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Meczyki online na żywo

Back to top button