Na sobotę – 23 marca zaplanowano galę KSW – 47, gdzie to swoje pojedynki stoczą tacy zawodnicy jak Pudzianowski, Mańkowski czy Narkul. Natomiast bukmacher Fortuna w związku z tą imprezę przeprowadza promocję dla swoich graczy, gdzie to wygrania jest dziesięć bonów o wartości 500 PLN.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera oraz wcześniej dokonał przynajmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Ponieważ wystarczy, że na kuponie będzie znajdowało się przynajmniej jedno zdarzenie z ofert na żywo z gali KSW 47.

Na pewno jest z czego wybierać i typować, ponieważ dojdzie to bardzo ciekawych pojedynków, gdzie to będą walczyć, m.in. Pudzianowski, Mańkowski czy Narkul.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Podczas trwania tej promocji bukmacher dopuszcza następujące kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe jak i maxikombi.

Nagrodami podczas tej promocji jest dziesięć bonów o wartości 500 PLN do sieci sklepów Media Expert. Trafią one do graczy, którzy podczas trwania gali KSW dokonają największego obrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl