Transmisje online za darmo, m.in. JSW vs AZS Olsztyn – 12 listopada (wtorek)

We wtorek 12 listopada zostanie rozegrane jedyne spotkanie w Pluslidze. Siatkarze jastrzębskiego węgla na własnej hali podejmą ekipą AZS Olsztyn. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 17:30.

Darmowe mecze przez internet

U siatkarek również zostanie rozegrane jedno spotkanie, gdzie to drużyna Rzeszowa podejmie ekipę z Wrocławia. Ten mecz zaplanowano na godzinę 18:00. Zobacz, gdzie w pełni za darmo obejrzysz te mecze.

JSW – Olsztyn

Siatkarze jastrzębskiego węgla w sobotę przegrali na własnej gali z ekipą Projektem Warszawa 3-0. Gospodarze tego pojedynku zagrali bardzo słabo i mają teraz dobra okazję do lepszego rezultatu, aby zrewanżować się za tamten mecz.

Nie od dzisiaj wiadomo, że drużyną akademików z Olsztyna są solidni na własnym obiekcie. Na wyjazdach już tak kolorowo nie wygląda. Najpierw przegrali z zespołem Auronu Virtu, zaś na początku listopada pokonali Resovię 3-1.

Bonus bez wpłaty od STS

Rzeszów – Wrocław

Gospodynie do tego meczu przystąpią jako zdecydowane faworytki. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ do tej pory siatkarski z stolicy Podkarpacia do tej pory wygrały wszystkie spotkania tracąc zaledwie trzy sety!

Dużo słabiej radzą sobie wrocławianki, które do tej pory wygrały zaledwie jedno spotkanie. Miało to miejsce z Wisłą Warszawa, czyli z zdecydowanie najsłabszą drużyną w lidze!

Warto jest podkreślić, że obie drużyny zagrały ze sobą już jedno spotkanie ligowe miało to miejsce w połowie listopada. Wówczas bez najmniejszych problemów wygrała swój mecz ekipa z Rzeszowa 3-0.