Eliminacje Ligi Mistrzów online za darmo, m.in. Ajax – PAOK – 13 sierpnia (wtorek)

We 13 sierpnia czekają nas spotkana rewanżowe trzeciej rundy Ligi Mistrzów. Przed nami takie spotkania jak Ajax vs PAOK czy też Celtic vs Cluj. Szukasz darmowych streamów na te pojedynki? Zobacz, gdzie je w pełni za darmo możesz obejrzeć.

Streamy na kwalifikacje Ligi Mistrzów za darmo

Ajax – PAOK meczyk online

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 2-2. Jednak trzeba przyznać, że znacznie lepszym zespołem byli Holendrzy, którzy przeważali przez większość spotkania. Chociażby udało im się stworzyć blisko dwa razy więcej sytuacji od rywali.

Rezultat z pierwszego spotkania w lepszej sytuacji stawia Ajax, bowiem wystarczy bezbramkowy remis bądź wynik 1-1 i awansują do kolejnej rundy. A poza tym Holendrzy na własnym obiekcie są znacznie mocniejszym zespołem.

Celtic – Cluj meczyk online

Rywalizacja pomiędzy tymi zespołami zapowiadała się niezywkle wyrównana. I pierwszy pojedynek to tylko potwierdził, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 1-1. A poza tym obie drużyny zagrały na podobnym poziomie.

Pierwsze trafienie przed tygodniem zaliczyli Rumuni, którzy w 28 minucie wyszli na prowadzenie. Jednak zaledwie dziewięć minut później wyrównał Forrest.

Betfan bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Niewątpliwie w lepszych humorach prze tym spotkaniem są Szkoci, którzy mają nieznaczną zaliczkę z pierwszego spotkania. Dodatkowo ten mecz rozegrają na własnym obiekcie.

QarabagAPOEL meczyk online

Nie da się ukryć, że drużyna APOELU czuje spory niedosyt po pierwszym spotkaniu. Piłkarze z Cypru byli znacznie lepszym zespołem od swoich przeciwników pod każdym względem, ale nie potrafili tego potwierdzić zdobytymi bramkami. Ostatecznie przegrali 1-2.

Podopiecznym Tramezzaniego będzie niezywkle cięzko o awans. Po pierwsze musza dorobić zaliczkę z pierwszego spotkania, a po drugie nawet czołowe drużyny maja ogromne problemy na Bałkanach, gdzie to gra się niezywkle ciężko.